Het Bestuur

Het bestuur van VCW bestaat volledig uit vrijwilligers, zij zorgen voor een goede organisatie binnen VCW

Het Bestuur

Marion Quakernaat

Secretaris

De secretaris zorgt voor alle administratieve taken binnen de club. Alle communicatie met de Nederlandse Volleybal Bond (NeVoBO) en Gemeente Landsmeer, opgave van de teams, ledenadministratie, notuleren van de vergaderingen etc.

  • secretaris@vcwaterland.nl

Onne Broekzitter

Penningmeester

De penningmeester is het financiële brein. Hij zorgt ervoor dat alle betalingen op tijd gedaan worden, iedereen zijn contributie betaalt en het financiële plaatje van de vereniging gezond blijft.

  • penningmeester@vcwaterland.nl

Judith Koster

Wedstrijdsecretaris

De wedstrijdsecretaris is het aanspreekpunt voor alles wat met wedstrijden te maken heeft. Het verzetten van wedstrijden, waar nodig zorgen voor invallers zodat er een volledig team op het veld staat en bij de thuiswedstrijden het regelen van de  scheidsrechters.

 

  • judith.quakernaat@hetnet.nl

Technische commissie

Zij zorgen samen in overleg met de trainers voor de teamindelingen. Tevens zijn zij aanspreekpunt voor vragen en opmerkingen over de indelingen

De technische comissie bestaat uit:

  • Timmo Wijnberg
  • Jayson
  • Wijnberg@hotmail.com

Recreantencommissie

Zij zijn het aanspreekpunt voor alle recreanten wat betreft het inschrijven en spelen van toernooien niet georganiseerd door de NeVoBo

De recreantencomissie bestaat uit:

  • Marjan van Komen
  • Jan Petersen
  • J.komen4@chello.nl
  • Jan.petersen@worldonline.nl

Contactpersoon Scheidsrechter

Alles wat met scheidsrechters te maken heeft gaat via deze persoon. Hij zorgt voor licenties, communicatie via de bond en heeft informatie over opleidingen.

De contactpersoon is:

  • Timmo Wijnberg
  • Wijnberg@hotmail.com

Jeugdcommissie

Zij zorgen in overleg met de trainers voor de teamindelingen. Tevens zorgen zij dat alles binnen de jeugd goed verloopt

De jeugdcomissie bestaat uit:

  • Timmo Wijnberg
  • Jayson
  • Wijnberg@hotmail.com
Sluit Menu